Garnitur na różne okazje biznesowe

Za pewne większość z nas ma w swojej szafie garnitur, który jest typowym garniturem wizytowym. Taka rzecz bardzo przydaje się podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Z kolei, często też uzupełniamy naszą garderobę o wysokiej klasy garnitur w momencie, kiedy planujemy ślub. Tak ważna okazja wymaga przecież wyjątkowej oprawy. Bardzo często, takie garnitury są utrzymane w czarnej kolorystyce, gdyż ten kolor jest właśnie zarezerwowany do tego typu imprez. To nie znaczy jednak, że tylko taki garnitur, jak ten najbardziej podstawowy, może zagościć w naszej szafie.

 

Garnitur do pracy

 

Innym rodzajem garnituru jest ten, który zarezerwowany jest do pracy lub na spotkania biznesowe. Zazwyczaj jest on utrzymany w kolorze granatu, szarości lub też grafitu. Jest on równie elegancki, co garnitur wizytowy, a jednak może być uszyty z tkanin z dodatkiem elastycznych włókien, co sprawia, że nawet noszenie go każdego dnia przez wiele długich godzin jest naprawdę bardzo komfortowe. Taki garnitur również możemy ubrać na niektóre, ważne imprezy okolicznościowe. Do najmodniejszych garniturów tego rodzaju należą te, która posiadają charakterystyczne taliowanie, a więc są to garnitury męskie Wrocław typu slim. Znajdziesz ich ofertę między innymi tutaj.

 

Garnitury o mniej formalnym charakterze

 

Takie garnitury Wrocław mogą stanowić ciekawy element naszego wizerunku. Mogą to być garnitury w kratkę, propozycje garniturów, gdzie marynarka jest dwurzędowa, ale też garnitury dwukolorowe. Bardzo wiele zależy od obowiązujących trendów i od tego, co w tej kwestii mają do powiedzenia projektanci. W przypadku takich garniturów znajdziemy także modele w kolorze piaskowym, a nawet bordowym. Musimy jednak pamiętać o tym, że na ważne imprezy okolicznościowe tego rodzaju garnitury Wrocław są trochę za mało eleganckie, raczej traktuje się je jako bardziej casualowe. Marynarka od takiego garnituru oraz spodnie, których nie zaprasujemy w kant mogą sprawdzić podczas randki czy sobotniego wyjścia do kina.