Projekt: biznes i sport

Projekt Akademia biznes i sport powstał, by służyć wsparciem i radom dla wszystkich aktywnych przedsiębiorców. Aktywnych zarówno w biznesie jak i aktywnych fizycznie. Naszym celem jest szkolić, edukować z zakresu biznesu i sportu. Skąd takie połączenie? Sport i biznes mają wiele cech wspólnych, zarówno jedna jak i druga aktywność jest nastawiona na osiąganie sukcesów, obie te dziedziny łączy także dążenie do doskonałości, które charakteryzuje się osiąganiem kolejnych celów. Właśnie ten wymiar czyni ze sportu i biznesu dziedziny pokrewne.

W ramach naszego serwisu cenne informacje znajdą zarówno, Ci którzy chcą zacząć swoją przygodę ze sportem, jak i Ci wkraczający do świata biznesu. Służymy radom w zakresie przedsiębiorczości, prawa, ekonomii i wszystkiego co związane z biznesem.

Drugim obszarem naszych zainteresowań jest sport, podpowiadamy jak prawidłowo ćwiczyć, jakie sporty uprawiać, na co zwracać szczególną uwagę podczas wysiłku fizycznego.

Sport to także ciekawy biznes, który pozwala osobom aktywnym łączyć pasję z przedsiębiorczością. Opowiadamy o ludziach, którzy odnieśli sukces w biznesach związanych ze sportem, podpowiadamy także pomysły na tego typu biznes.